Flagmanams prilygstantis naujasis „Samsung Galaxy A8“ jau Lietuvoje


Flagmanams prilygstantis naujasis „Samsung Galaxy A8“ jau Lietuvoje

Vilnius, Lietuva, 2018 m. sausio 29 d. Praėjusį penktadienį bendrovė „Samsung“ paskelbė, kad Lietuvoje prasidėjo oficialūs išmaniųjų telefonų „Samsung Galaxy A8“ pardavimai. Bendrovės flagmanams prilygstantys naujieji „Galaxy A“ serijos išmanieji įrenginiai pasižymi stilingu bei ergonomišku dizainu, turi didesnį „Infinity Display“ ekraną, dvigubą priekinę kamerą ir kitas savybes, kurios leidžia kasdienes bei darbo užduotis atlikti paprasčiau ir greičiau.

„Naujausius „Galaxy A8“ sukūrėme tiems, kurie vertina mūsų flagmanų savybes ir funkcijas, tačiau nori įsigyti pigesnius vidutinės klasės telefonus. Išankstinių užsakymų metu pastebėjome, kad tokių žmonių Lietuvoje yra gausu. Todėl naujieji įrenginiai puikiai atlieps augančius vartotojų poreikius“, – teigė Simonas Skupas, „Samsung Electronics Baltics“ padalinio Lietuvoje vadovas.

5 pagrindinės „Galaxy A8“ savybės:

1.     „Infinity Display“ – „begalinis“ ekranas. Naujasis „Samsung Galaxy A“ serijos modelis turi metalinį korpusą ir iš abiejų pusių yra dengtas stiklu. Elegantiškas stiklo ir metalo rėmas, vientisa įrenginio forma leidžia dar patogiau stebėti ir valdyti telefone esantį turinį. Naujasis telefonas turi didesnį „Infinity Display“ ekraną, kuriame vartotojams bus dar maloniau žiūrėti filmus ar žaisti žaidimus.

2.     Dviguba priekinė kamera. „Galaxy A8“ modelis turi patobulintą 16 MP F1.7 galinę ir dvigubą, tobulai asmenukėms pritaikytą ir dar geresnę nuotraukų kokybę užtikrinančią, 16MP + 8MP F1.9 priekinę kamerą. Pažangi dvigubos kameros technologija leis pasirinkti norimą asmenukės tipą – bus galima rinktis tarp portretinės nuotraukos su švariu fonu ar pritraukto vaizdo su visu fonu.

Be to, naudojant pažangią „Live Focus“ funkciją nuotraukose vartotojas lengvai išgaus „bokeh“ – suliejimo – efektą. Patobulinta kamera leis įamžinti ryškius vaizdus net ir esant silpnam apšvietimui. Naujasis įrenginys taip pat siūlo begalę linksmų nuotraukų redagavimo įrankių: savo asmenukes vartotojas galės puošti įvairiais lipdukais, o maisto fotografijas patobulinti su „Food Mode“ režimu.

3.     Naujasis įrenginys atitinka IP68[1] standartą, todėl telefonas yra atsparus vandeniui ir dulkėms. 

4.     Dvi SIM kortelės ir didesnė atmintis. Šis naujasis modelis turi du SIM kortelių lizdus, tad „Galaxy A8“ išmanusis vienu metu gali veikti su dviem kortelėmis. Taip pat į telefoną galima įdėti microSD kortelę, o tai leis padidinti jo atmintį iki 256 GB.

5.     Suderinamumas su kitais prietaisais. Šis modelis yra pirmasis „Galaxy A“ serijos išmanusis telefonas, kurį galima naudoti su „Samsung Gear VR“ virtualios realybės akiniais. Taip pat tai pirmasis vidutinės klasės telefonas, kuriame yra integruotas virtualusis asistentas „Bixby“, kuris gali valdyti ir kitus, į daiktų interneto (IoT) sistemą sujungtus, išmanius prietaisus.

Vidutinei kainų kategorijai priklausančius „Galaxy A8“ jau nuo praėjusios savaitės galima įsigyti „Samsung“ išmaniųjų telefonų platintojų nustatytomis kainomis. Vartotojai gali pasirinkti iš kelių įrenginio spalvų – juodos, auksinės ir pilkos orchidėjų.

Apie „Samsung Electronics Co., Ltd.“

„Samsung Electronics Co., Ltd.“ įkvepia žmones visame pasaulyje ir kuria ateitį novatoriškomis idėjomis bei technologijomis, kurias diegia televizoriuose, išmaniuosiuose telefonuose, dėvimuose įrenginiuose, planšetiniuose kompiuteriuose, kamerose, skaitmeniniuose įrenginiuose, spausdintuvuose, medicinos įrangoje, tinklų sistemose bei puslaidininkiuose. Bendrovė pirmauja kurdama daiktų interneto, išmaniųjų namų bei sveikatos apsaugos skaitmenines technologijas. Įmonėje dirba 307 000 darbuotojų 84 valstybėse. Daugiau informacijos: www.samsung.com bei oficialiame tinklaraštyje global.samsungtomorrow.com.

1999 m. įkurta dukterinė kompanija „Samsung Electronics Baltics“ teikia paslaugas trijų šalių rinkose: Lietuvoje, Latvijoje, ir Estijoje. Tai vienas pirmaujančių prekės ženklų šio regiono buitinės elektronikos rinkoje daugelyje produktų kategorijų. Baltijos šalių padalinys turi 144 darbuotojus trijose šalyse, o 2015 metais kompanijos pardavimai jose siekė 291 milijoną eurų. Daugiau informacijos: www.samsung.com.

[1] Telefonas 1,5 gylyje vandens poveikį atlaiko 30 min.

Pranešimą paskelbė : Rūta Pauliukonytė, UAB „Publicum“