Europos Sąjunga patvirtino saugumo platformą „Sectra Tiger/R“ mobiliesiems įrenginiams


Europos Sąjunga patvirtino saugumo platformą „Sectra Tiger/R“ mobiliesiems įrenginiams

Duomenų saugumo srityje dirbanti bendrovė „Sectra“ bendradarbiaudama su pasauline technologijų kompanija „Samsung“ sukūrė duomenų saugumą užtikrinančią platformą mobiliesiems įrenginiams „Sectra Tiger®/R“. Europos Sąjunga (ES) patvirtino leidimą apdoroti riboto naudojimo informaciją įrenginiais, kuriuose įdiegta ši duomenų apsaugos platforma.

„Riboto naudojimo“ žyma yra žymima informacija, kuri patekusi į netinkamas rankas gali turėti pasekmių nacionaliniam saugumui. Mobiliuosiuose įrenginiuose ir planšetėse instaliuota „Sectra Tiger/R“ ES institucijų darbuotojams leidžia naudotis modernia mobiliąja platforma, kuri jiems suteikia paprastą ir saugią prieigą prie itin konfidencialios informacijos.

„Saugumas yra pagrindinis valdžios institucijų prioritetas renkantis mobiliąsias technologijas. Bendradarbiaudami su kompanija „Sectra“ sugebėjome rinkai pasiūlyti pilnavertį sprendimą, užtikrinantį aukštą duomenų apsaugos standartą. Nuo 2013 m. vartotojams siūlome saugumo sprendimo sistemą mobiliesiems įrenginiams „Samsung Knox“. Tai atskira saugaus darbo aplinka, kurioje vartotojai gali naudotis iš anksto patikrintų programų rinkiniu ir saugoti duomenis, būdami užtikrinti dėl jų saugumo“, – sakė Simonas Skupas, „Samsung Electronics Baltics“ padalinio Lietuvoje vadovas.

Technologijų milžinės sukurtoje saugumo sprendimo sistemoje esančiame „konteineryje“ laikomi vartotojų duomenys apsaugomi nuo kenkėjiškų programų puolimo ir duomenų vagystės, nuo bandymų įsilaužti į prietaisus, kai jie yra pavagiami ar pametami. Taip pat jame naudotojai gali saugiai laikyti verslui skirtas programas ir duomenis, tokius kaip elektroninis paštas, kontaktų sąrašai ar kalendorius.

Platforma „Sectra Tiger/R“, sukurta apjungiant bendrovės „Samsung“ saugumo sprendimo sistemą „Knox“ ir kompanijos „Sectra“ duomenų šifravimo technologiją. Šią platformą galima instaliuoti mobiliuosiuose įrenginiuose, pvz. išmaniuosiuose telefonuose, planšetėse. Be užšifruotų riboto naudojimo duomenų ir žinučių, vartotojai taip pat gali saugiai naudotis ir kitomis programomis, pvz. elektroniniu paštu, kalendoriumi, nes įrenginiuose su šia platforma visas informacijos srautas yra siunčiamas per „Sectra“ virtualų privatų tinklą (VPN).

Jau anksčiau saugumo platformos mobiliesiems įrenginiams „Sectra Tiger/R“ naudojimą yra patvirtinusios Olandijos Nacionalinio komunikacijos saugumo agentūra ir NATO.

Apie „Samsung Electronics Co., Ltd.“

„Samsung Electronics Co., Ltd.“ įkvepia žmones visame pasaulyje ir kuria ateitį novatoriškomis idėjomis bei technologijomis, kurias diegia televizoriuose, išmaniuosiuose telefonuose, dėvimuose įrenginiuose, planšetiniuose kompiuteriuose, kamerose, skaitmeniniuose įrenginiuose, spausdintuvuose, medicinos įrangoje, tinklų sistemose bei puslaidininkiuose. Bendrovė pirmauja kurdama daiktų interneto, išmaniųjų namų bei sveikatos apsaugos skaitmenines technologijas. Įmonėje dirba 307 000 darbuotojų 84 valstybėse. Daugiau informacijos: www.samsung.com bei oficialiame tinklaraštyje global.samsungtomorrow.com.

1999 m. įkurta dukterinė kompanija „Samsung Electronics Baltics“ teikia paslaugas trijų šalių rinkose: Lietuvoje, Latvijoje, ir Estijoje. Tai vienas pirmaujančių prekės ženklų šio regiono buitinės elektronikos rinkoje daugelyje produktų kategorijų. Baltijos šalių padalinys turi 144 darbuotojus trijose šalyse, o 2016 metais kompanijos pardavimai siekė 300 milijonų eurų. Daugiau informacijos: www.samsung.com.

 

Pranešimą paskelbė : Rūta Pauliukonytė, UAB „Publicum”