„Epson Europe“ pasirinko komunikacijos partnerius Baltijos šalyse – „Integrity PR“

Viena spausdintuvų ir projektorių lyderių visame pasaulyje bendrovė „Epson“ pasirinko savo komunikacijos partnerius Baltijos šalims. Jais tapo ryšių su visuomene agentūra „Integrity PR“, komunikacija Latvijoje ir Estijoje rūpinsis bendrovės partneriai šiose šalyse.

„Iki šiol sėkmingai augome ir plėtėmės visoje Europoje, tačiau matome, kad pernelyg ilgai neišnaudojome Baltijos šalių rinkos potencialo. Nors mūsų produktus Baltijos šalyse galima įsigyti jau seniai, artimiausiais metais planuojame čia rimtai sustiprinti savo pozicijas. Atitinkamai, tam ieškojome ir patikimų komunikacijos partnerių, kuriems nebūtų svetima darbo patirtis su dideliais tarptautiniais ženklais, ką puikiai ir atitiko pasirinkta bendrovė“, – sako Mantas Nemickas, „Epson Europe“ verslo plėtros Baltijos šalims vadovas.

„Vertindami galimybę prisidėti prie tarptautinių kompanijų komunikacijos, priimame tai ir kaip rimtą iššūkį. „Epson“ savo produktams, socialinei atsakomybei kelia itin aukštus reikalavimus, o mes lygiai taip pat rimtai žiūrime į komunikacijos verslą. Todėl manau, kad tokie sutampantys požiūriai prives prie efektyvių rezultatų“, – sako Daiva Lialytė, „Integrity PR“ vadovė.

„Epson“ vienija 85 kompanijas visame pasaulyje, kuriose dirba per 81 tūkst. darbuotojų. Per metus „Epson“ sugeneruoja 8,5 milijardų eurų pajamų ir septintus metus iš eilės patenka į TOP100 pasaulinių inovatorių sąrašą.

„Integrity PR“ yra viena didžiausių ryšių su visuomene bendrovių Lietuvoje, teikianti korporacinės, rinkodaros, integruotos, krizių ir skaitmeninės komunikacijos paslaugas. Bendrovė dirba su tokiomis įmonėmis kaip „Bitė Lietuva“, „RIMI Baltic“, bankas „Swedbank“, nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „Darnu Group“, prekybos ir laisvalaikio centras „Panorama“, „Microsoft“, draudimo bendrovė „If“ ir kt. „Integrity PR“ bendradarbiauja su tarptautiniu komunikacijos įmonių tinklu „Fleishman-Hillard“.

Pranešimą paskelbė: Vytautas Lukaševičius, Integrity PR