E. prekybos lyderio „Sylius“ partnere tapusi „Baltic Amadeus“ ruošiasi tarptautinei plėtrai

IT ir skaitmenizacijos sprendimų bendrovė „Baltic Amadeus“ tapo oficialia e. prekybos sprendimų lyderio „Sylius“ partnere.  Daugiau nei 34 metus veikianti Lietuvos IT bendrovė nuo šiol yra didžiausia „Sylius“ partnerė, turinti „Premium Solutions Partner“ statusą, Baltijos šalyse, o šis strateginis žingsnis e. komercijos paslaugų plėtrą stiprina tarptautiniu mastu.  

Skaitmeninė transformacija, kurią itin paspartino pandemija, vis labiau augina unikalių ir inovatyvių e. prekybos platformų paklausą. Jau šiandien trys iš keturių interneto naudotojų Europoje perka prekes ir užsako paslaugas internetu. Asociacijos „Ecommerce Europe“ duomenimis, pernai Europoje pardavimai internetu augo 13 proc. ir pasiekė 718 mlrd. eurų apyvartą, šiais metais turėtų augti dar 11 proc. iki beveik 800 mlrd. eurų.  

Tokios tendencijos IT sprendimų vystytojus skatina ne tik didinti pajėgumus, bet taip pat plėsti technologines bei verslo kompetencijas siekiant klientams pasiūlyti dar pažangesnius, patogesnius bei saugesnius e. prekybos sprendimus. „Baltic Amadeus“ ir „Sylius“ partnerystė yra vienas iš tokių pavyzdžių. 

„Daugelį metų pasitikime „Sylius“ sprendimais, todėl esame tikri, kad mūsų bendradarbiavimas bus abipusiai naudingas. Dirbdami kartu stiprinsime e. komercijos pajėgumus ne tik Baltijos, Skandinavijos šalyse, bet ir visoje Europos Sąjungoje, taip pat JAV. Šiose rinkose turime didelių siekių“, – sako Vitalis Kavaliauskas, „Baltic Amadeus“ technologijų direktorius. 

Paulina Błaszczyk, „Sylius“ partnerysčių vadovė Baltijos šalims, išskiria aukštą bendrų projektų kokybę: „Gera matyti taip sparčiai augančią „Sylius“ bendruomenę Lietuvoje, ypač kai prie jos prisijungia tokie ilgamečiai partneriai kaip „Baltic Amadeus. Žinodama „Baltic Amadeus įgyvendintų „Sylius“ projektų kokybę, nekantrauju pamatyti, kokių pokyčių į rinką atneš ši partnerystė.“ 

Nuo butiko iki prekybos centro internete 

Prie dinamiškų verslo poreikių prisitaikanti „Sylius“ sistema suteikia laisvę kurti išskirtinę klientų patirtį užtikrinančius sprendimus, pritaikytus skirtingai IT infrastruktūrai, naudojamoms technologijoms ir verslo poreikiams. Tuo pačiu išplėstinė „Sylius“ versija „Sylius Plus“ leidžia įgyvendinti sudėtingas ir nestandartines idėjas, pavyzdžiui, kelių parduotuvių galimybės funkcionalumą, inventoriaus valdymą, prekių grąžinimą, dalinius užsakymus ir kt.  

„Turėdami „Premium Solution Partner“ statusą ir ilgametę patirtį, esame pasiruošę klientams pademonstruoti visas „Sylius“ ir „Sylius Plus“ galimybes bei įgyvendinti jų poreikius geriausiai atliepiančius sprendimus, kurie padės didinti pardavimus bei plėsti verslą internete“, – sako V. Kavaliauskas. 

Kaip išskirtinumą ir pridėtinę vertę V. Kavaliauskas išskiria tai, kad „Baltic Amadeus“ siūlo pilną e. prekybos paslaugų paketą: nuo infrastruktūros ir programinių sprendimų, iki priežiūros ir palaikymo. Šis paslaugų spektras leidžia visapusiškai išnaudoti e. prekybos sprendimų potencialą, orientuotą į internetinio verslo plėtrą, nepriklausomai nuo įmonės dydžio ar veiklos. 

Apie „Sylius“ 

2010 metais veiklą, kaip internetinė parduotuvė šeimos verslui, pradėjusi bendrovė „Sylius“ šiandien yra pirmaujanti atvirojo kodo „Symfony“ architektūros e. prekybos platforma.  

„Sylius“ sėkmingai aptarnauja daugiau nei 2000 internetinių parduotuvių visame pasaulyje. Kiekvieną mėnesį „Sylius“ sprendimų įdiegimų skaičius siekia apie 40 tūkstančių.  

 „Baltic Amadeus“ – unikalius IT sprendimus kurianti ir skaitmenizacijos klausimais konsultuojanti bendrovė siekia užtikrinti geriausią patirtį savo klientams, naudotojams bei darbuotojams. Daugiau nei 250 kvalifikuotų profesionalų kuria naujausiomis technologijomis paremtus daugiakanalės prekybos, mobiliosios bankininkystės, duomenų bei verslo analitikos sprendimus, teikia individualios programinės įrangos kūrimo, IT konsultavimo, informacijos saugumo ir debesijos paslaugas. Per 34 veiklos metus „Baltic Amadeus“ bendrovė yra įgyvendinusi jau daugiau nei 2000 IT sprendimų Šiaurės Europos finansų, energetikos, telekomunikacijų, logistikos ir kitų sektorių įmonėms.  

 

Pranešimą paskelbė: Indrė Vareikytė, UAB „Fabula ir partneriai”