„CES 2020“ metu „LG“ Pristatys televizorių seriją „REAL 8K“ su naujos kartos DI procesoriumi

Pažangus DI procesorius „Alpha 9 Gen 3“ stulbinančius bendrovės 8K serijos ekranus aprūpina optimizuotu vaizdu ir garsu.

„LG Electronics“ (LG) – „Real 8K“ potyrius suteikianti bendrovė – kitą savaitę mugėje „CES® 2020“ pristatys savo išplėstą 8K televizorių seriją – aštuonis televizorių modelius su naujais 77 ir 65 colių dydžio ekranais, kurie prisijungs prie jau esamų LG 88 ir 75 colių ekranų.

Įvairiapusės 2020 metų serijos apima aukščiausios klasės 88 ir 77 colių televizorius „LG SIGNATURE OLED 8K“ (modeliai 88/77 OLED ZX) ir pažangius televizorius „LG NanoCell“ (modeliai 75/65 Nano99, 75/65 Nano97, 75/65 Nano95), kur visi modeliai viršija naują pramonės šakoje taikomą skiriamąją gebą „8K Ultra HD“, kurią nustatė „Consumer Technology Association“ (CTA), o tokios patikimos nepriklausomos laboratorijos kaip „TÜV Rheinland“ patvirtino, kad televizoriai „LG SIGNATURE OLED 8K“ ir „LG 8K NanoCell“ viršija šį reikalavimą.*

LG 8K televizoriai ne tik užtikrina „Real 8K“, jie taip pat yra pritaikyti ateičiai ir pirkėjai „Real 8K“ potyriais ramiai galės mėgautis įvairiais būdais. Naujieji modeliai suteikia galimybę atkurti tikrą 8K turinį, nes dera su daugybe įvairių 8K turinio šaltinių, jungiamų prie HDMI ir USB skaitmeninių įėjimų, bei su tokiais kodekais kaip HEVC, VP9 ir AV1, iš kurių pastarąjį naudoja pagrindiniai srautinio turinio teikėjai, įskaitant „YouTube“. LG 8K televizoriai dera su 8K turiniu, kuris srautiniu būdu perduodamas 60 kadrų per sekundę greičiu ir yra sertifikuoti per HDMI priimti 8K 60P signalą.

Naujausi LG 8K televizoriai taip pat pasižymi pagerintu našumu, nes turi naują DI procesorių „α (Alpha) 9 Gen 3“. Panaudodama giliojo mokymosi technologiją ir DI paremtą skiriamosios gebos iki 8K padidinimą, 2020 metų serija visų tipų turiniui užtikrina optimizuotą vaizdo ir garso kokybę. Remdamasis išmaniuoju giliojo mokymosi tinklu ir skiriamosios gebos padidinimu iki 8K, analizuodamas turinį ir pritaikydamas keturių pakopų triukšmo mažinimą bei dažniu paremtą ryškumo padidinimą, DI mažesnės skiriamosios gebos turinį pagerina beveik iki 8K tobulumo.

3 procesorių „α9 Gen“ DI „Picture Pro“ yra pajėgus ekrane atpažinti veidus ir tekstą ir juos tiksliai paderinti ir paryškinti taip, kad būtų gauti natūralesni odos atspalviai, gerai atsispindėtų veido mimika ir taptų aiškesnės bei lengviau įskaitomos raidės. Be to, automatinis žanro pasirinkimas atpažįsta žiūrimo turinio tipą ir, automatiškai pritaikydamas idealias vaizdo nuostatas, užtikrina geriausią, atitinkančią vieną iš keturių žanrų (filmai, sportas, standartinis ir animacija), vaizdo kokybę.

LG DI „Sound Pro“ analizuoja garso turinį ir, kad būtų užtikrinti aiškesni balsai bei sodresnis išraiškingesnis foninis garsas, jį priskiria vienai iš penkių kategorijų – muzikai, filmams, sportui, dramai ar naujienoms. Žodžiai yra atskiriami ir sustiprinamas jų garsas, todėl žiūrovams lengviau juos suprasti, o foniniai garsai yra identifikuojami ir sukuriamas virtualus erdvinis 5.1 garsas, kuris užtikrina žiūrovo aukštesnio lygio įsitraukimą.

Priedo prie išskirtinių žiūrėjimo potyrių LG 8K televizoriai siūlo naują patogumo lygį, kurį gali suteikti DI technologija. Su „IoT“ derančius prietaisus naudotojai gali stebėti ir valdyti iš televizoriaus „Home Dashboard“, o „Hands-Free Voice Control“ leidžia žiūrovams daugybę prijungtų prietaisų net per visą kambarį valdyti balsu.

# # #

*  „TÜV Rheinland“ bandymų rezultatai patvirtino, kad naujieji 77 colių LG televizoriai „LG SIGNATURE OLED 8K“ ir 65 colių „NanoCell 8K“ (Nano97 serija) viršija minimalius „Real 8K“ keliamus reikalavimus dėl kontrasto moduliacijos (CM).

# # #

Apie LG Electronics, Inc.

Kompanija LG Electronics, Inc. (KSE: 066570.KS) yra pirmaujanti pasaulio lyderė ir technologijų inovatorė buitinės elektronikos, buitinių prietaisų ir mobiliųjų komunikacijų srityse, turinti 87 tūkst. darbuotojų, dirbančių 113 kompanijos struktūrinių vienetų visame pasaulyje. 2014 m. kompanijos pasauliniai pardavimai siekė 55,91 mlrd. JAV dolerių. LG sudaro keturi verslo padaliniai: „Home Entertainment“, „Mobile Communications“, „Home Appliance“, „Air Conditioning and Energy Solutions“. LG yra vienas pasaulio plačiaekranių televizorių, mobiliųjų telefonų, skalbimo mašinų ir šaldytuvų gamybos lyderių pasaulyje. 2013 m. kompanija tapo „Energy Star“ metų partneriu. Daugiau informacijos rasite www.LG.com

Pranešimą paskelbė: Rusnė Tamošaitytė, UAB „Fabula ir partneriai”
„CES 2020“ metu „LG“ Pristatys televizorių seriją „REAL 8K“ su naujos kartos DI procesoriumi

„CES 2020“ metu „LG“ Pristatys televizorių seriją „REAL 8K“ su naujos kartos DI procesoriumi

„CES 2020“ metu „LG“ Pristatys televizorių seriją „REAL 8K“ su naujos kartos DI procesoriumi

„CES 2020“ metu „LG“ Pristatys televizorių seriją „REAL 8K“ su naujos kartos DI procesoriumi