„Bitė“ pristato televizijos paslaugą, dėl Lietuvoje paskelbto karantino 3 mėn. leis naudotis nemokamai

„Bitė“ pristato televizijos paslaugą „Go3 | BITĖ“. Naują paslaugą galima užsisakyti neišėjus iš namų. Dėl šalyje paskelbto karantino net 3 mėnesius klientams paslauga bus visiškai nemokama. Lankytojai čia galės rinktis iš daugiau nei 7 tūkst. valandų įvairaus turinio – populiarių užsienio ir Lietuvos filmų, serialų, bei tiesiogiai stebėti daugiau nei 40 televizijos kanalų.

„Šiandien dauguma mūsų pratinamės prie naujo gyvenimo ritmo namuose – greta kasdienių įsipareigojimų šeimai, čia mus pasivijo ir darbiniai rūpesčiai. Tokiu metu labai svarbios yra ir kokybiškos pramogos. Norėdami palengvinti daugiau namie leidžiančių žmonių gyvenimus, suteiksime nemokamą galimybę net 3 mėnesius be jokių įsipareigojimų mėgautis naujove. Tikime, kad ji padės prasiblaškyti ir bent trumpam pamiršti laikinus karantino nepatogumus“, – sako Pranas Kuisys, „Bitės“ vykdomasis direktorius.

„Bitės“ klientai pasiūlymu gali pasinaudoti neišėję iš namų – „Bitės“ puslapio lange tereikės įvesti savo telefono numerį. Jo neturinčių klientų bus prašoma pasirinkti bet kurį „Bitės“ paslaugos pasiūlymą, kuriam suteikiamas bendrovės telefono numeris, nes „Go3 | BITĖ“ nemokamo 3 mėnesių laikotarpio paslaugos veikimas susietas būtent su juo. Vartotojams paslauga bus galima mėgautis nesirūpinant dėl duomenų – 3 mėn. televizijos klientai gaus neribotą duomenų planą. 

„Go3 | BITĖ“ – tai vaizdo transliacijų internetu platforma, kuriai pakanka mobiliojo interneto ir ja galima naudotis išmaniuosiuose telefonuose, planšetiniuose ir įprastuose kompiuteriuose ar išmaniuosiuose televizoriuose. Taip pat dominantį turinį galima parsisiųsti iš anksto ir žiūrėti ten, kur nėra interneto ryšio.

Platformoje ypač didelis dėmesys skirtas populiariausiems Lietuvos ir užsienio televizijos serialams bei filmams, taip pat siūloma daug turinio vaikams. Pavyzdžiui, platformos naudotojai jau dabar gali žiūrėti šių metu „Kino pavasario“ filmus, mėgstamus serialus, kaip „Draugai“ ar „Naujasis popiežius“, lietuviškus filmus, kaip „Pats sau milijonierius“, ar anksčiau nei per televiziją parodomas „Gero vakaro šou“, „Uošvių nepasirinksi“ ir kitų lietuviškų laidų bei serialų serijas.

Visas platformoje talpinamas turinys yra dubliuotas lietuviškai arba turi lietuviškus subtitrus. 

Norint pradėti naudotis šią paslauga, tereikia apsilankyti tinklalapyje www.bite.lt/tv ir įvesti savo telefono numerį.

Pasibaigus nemokamam laikotarpiui vartotojams bus galima rinktis iš trijų paketų „televizija“, „filmai“, „sportas“ arba paketų rinkinių – „televizija ir filmai“, „televizija ir sportas“, „filmai ir sportas“, „televizija, filmai ir sportas (viskas įskaičiuota)“. Paslaugos kaina, priklausomai nuo kategorijos, prasidės nuo 4,99 Eur per mėnesį. 

Apie „Bitė Lietuva“

„Bitė“ kuria patikimą, greitą ir išmanų tinklą. Ir tuo pačiu rūpinasi, kad kvapą gniaužiančios technologijų galimybės neliktų vien inovacijų konferencijose, o būtų nuolat naudojamos kasdienybėje. Todėl „Bitė“, išmaniuosius sprendimus darydama tokiais paprastais ir patogiais, kasdien lengvina savo klientų gyvenimą.

Pranešimą paskelbė: Paulius Udra, Integrity PR
„Bitė“ pristato televizijos paslaugą, dėl Lietuvoje paskelbto karantino 3 mėn. leis naudotis nemokamai