„Bitė Lietuva“ – tarp geriausių darbdavių Europos šalyse

Bendrovė „Bitė Lietuva“ šiemet vienintelė Lietuvoje pelnė geriausio darbdavio titulą tarptautiniame darbdavių tyrime „Best Employers 2019“, kurį atliko „Kincentric“. Šis tyrimas – tai iki šiol rengto tarptautinio geriausio darbdavio tyrimo „Aon Best Employers“ tąsa. Geriausių darbdavių tyrimas kasmet rengiamas globaliu mastu.

Tyrimo „Best Employers“ išskirtinumas yra tai, kad jis paremtas 20-ties metų tyrimų patirtimi visame pasaulyje ir jo metu išsamiai apklausiami visos konkrečios įmonės darbuotojai. Tyrimo metu didžiausias dėmesys teikiamas 4 pagrindiniams aspektams, išskiriantiems geriausius darbdavius iš kitų bendrovių – darbuotojų įsitraukimas, lankstumas, patrauklus vadovavimas ir nuoseklus talentų valdymas.

„Mūsų atliekamų tyrimų centre visuomet yra patys darbuotojai. Būtent darbuotojai yra ir geriausių darbdavių dėmesio centre: tokių darbdavių nuolatinis tikslas yra sukurti darbo aplinką, kurioje darbuotojai būtų išgirsti, įsikvėptų ir visą laiką jaustųsi pilnaverčiais komandos nariais. Ir tai tikrai atsiperka. Kaip rodo mūsų metai iš metų atliekamo tyrimo rezultatai, geriausi darbdaviai išsiskiria aukštesniu darbuotojų įsitraukimu, geresniais pardavimų rezultatais, palyginus su kitomis rinkos bendrovėmis. Todėl džiugu matyti, kad tarp Europos geriausių darbdavių yra ir Lietuvos įmonė, atitinkanti aukščiausius darbdavio reikalavimus“, – teigia „Kincentric“ atstovas Ken Oehler.

K. Oehler pabrėžia, kad geriausio darbdavio titulas nėra tik kosmetinis pasiekimas: pavyzdžiui, geriausio darbdavio pardavimų augimas viršija įprastų rinkos žaidėjų pardavimus net 86 proc., o pajamos vidutiniškai yra 71 proc. didesnės nei kitų bendrovių.

Pasak tarptautinį geriausio darbdavio titulą pelniusios bendrovės „Bitė Lietuva“ vykdomojo direktoriaus Prano Kuisio, šis titulas yra ne tik labai svarbus, bet ir pelnytas įvertinimas.

„Atsidurti tarp geriausių visoje Europoje – didelis įvertinimas, tačiau daug didesnis įvertinimas yra tai, kad tokį titulą leido pasiekti visi apklausti bendrovės darbuotojai. Toks kolegų įsitraukimas į įmonės veiklą liudija, kad dirbame teisinga linkme. Ne vienerius metus pateisiname „startuolišką“ dvasią turinčios bendrovės vardą: didelį dėmesį skiriame darbo kultūrai, vystome „plokščią“ organizaciją su minimalia hierarchine struktūra, kuri leidžia organizacijai būti arti kliento, o visi procesai vyksta greitai. Taip pat visada skiriame daug dėmesio darbuotojams: šiemet pradėta III pakopos pensijų iniciatyva, vykdome specialiai mūsų įmonei paruoštus mokymus, visų lygių vadovus įtraukiame tiek į sprendimų priėmimą, tiek ir jų įgyvendinimą, investuojame į biurų, įrangos, bendrai darbo aplinkos modernizavimą. Todėl šis tarptautinis geriausio darbdavio įvertinimas mums – aiškiausias įrodymas, kad mūsų darbuotojai vertina tai, ką darome ir tai papildoma paskata mums judėti ta pačia kryptimi toliau“, – išskiria P. Kuisys.

Bendrovė „Kincentric“ įsigijo iki šiol šį tyrimą vykdžiusią bendrovę „Aon“ ir šiemet geriausių darbdavių paiešką tęsia su nauju vardu. Visame pasaulyje veikianti bendrovė klientus konsultuoja vidinės kultūros ir įsitraukimo, lyderystės vertinimo ir tobulinimo bei žmogiškųjų išteklių ir talentų ugdymo srityse.

Apie „Bitė Lietuva“

„Bitė“ kuria patikimą, greitą ir išmanų tinklą. Ir tuo pačiu rūpinasi, kad kvapą gniaužiančios technologijų galimybės neliktų vien inovacijų konferencijose, o būtų nuolat naudojamos kasdienybėje. Todėl „Bitė“, išmaniuosius sprendimus darydama tokiais paprastais ir patogiais, kasdien lengvina savo klientų gyvenimą.

Pranešimą paskelbė: Vytautas Lukaševičius, Integrity PR