Besiplečiantis „Callcredit“ skiria naują vadovę


Besiplečiantis „Callcredit“ skiria naują vadovę

Jungtinės Karalystės duomenų valdymo bendrovės „Callcredit“ padalinys Kaune turi naują vadovę. Nuo gruodžio 4 dienos padaliniui vadovauja Eglė Šimė. Ji bus atsakinga už operacijų valdymą Lietuvoje ir naujų specialistų funkcijų bei kompetencijos sričių kūrimą.

Tarptautinė įmonė dar kartą patvirtino savo siekį išlaikyti ilgalaikes investicijas Lietuvoje pasirašydama naują nuomos sutartį dėl papildomų patalpų Žalgirio arenoje Kaune.

„Mūsų padalinys Kaune yra viena pagrindinių įmonės veiklos dalių. Labai džiaugiamės aukštos kvalifikacijos ir kompetentingais darbuotojais Kaune. Tikiu, kad Eglės patirtis ir kompetencija papildys ir sustiprins mūsų komandą bei atvers naujų galimybių“, – teigia Mike‘as Gordonas, „Callcredit“ generalinis direktorius.

„Džiaugiuosi prisijungdama prie „Callcredit“ Kauno komandos. Tai yra tikra sėkmės istorija, įrodanti, kad esame talentingi ir patrauklūs pasaulinei verslo plėtrai. Tikiu, kad padėsiu įmonei toliau augti bei plėsti verslą ir kompetencijas, diegiant naujus technologinius sprendimus“, – savo pastebėjimais dalijasi E. Šimė, naujoji „Callcredit“ Kauno padalinio vadovė.

E. Šimė darbą „Callcredit“ pradėjo pasirašydama nuomos sutartį dėl papildomų patalpų augančiam kolektyvui Žalgirio arenoje. „Nuomos sutarties dėl papildomų patalpų pasirašymas yra tikras pasitikėjimo žodžio patvirtinimas tiek kolegoms, tiek visam Kauno miestui“, – priduria E. Šimė.

Pripažinto kompetencijos centro komanda Kaune kasmet plečiasi. Nuo 2012 m. veikiančiame „Callcredit“ padalinyje Kaune šiuo metu dirba beveik 200 IT, rinkodaros ir klientų aptarnavimo specialistų.

Kauno padalinio komandai neseniai perduota programinės įrangos sprendimų diegimo asmenų identifikavimo ir sukčiavimo prevencijos srityse funkcija artimiausiu metu atliks itin svarbų vaidmenį „Callcredit“ pereinant prie debesų kompiuterija grįstų informacinių technologijų (IT) sprendimų. Ši Kauno padaliniui perduota atsakomybė taip pat bus reikšminga stiprinant bei plėtojant besimokančių sistemų (angl. machine learning) gebėjimus.

Anksčiau E. Šimė buvo atsakinga už strateginių pokyčių programų rengimą ir įgyvendinimą užtikrinant ir tobulinant klientų aptarnavimo lygį. E. Šimė yra užėmusi vadovaujančias pareigas skirtingose įmonėse energetikos ir IT sektoriuose. Iki šiol ji buvo „Lietuvos energija“ Technologijų inovacijų centro valdybos narė.

Apie „Callcredit“

„Callcredit“ yra duomenų valdymo lyderė Jungtinėje Karalystėje, paslaugas teikianti tarptautiniu mastu. Kaune „Callcredit“ padalinys veikia jau penkerius metus.

„Callcredit“ Kauno komanda kuria ir palaiko inovatyvius technologinius produktus ir tarptautinę kompanijos IT infrastruktūrą. Padalinys įsikūręs Nemuno saloje, Žalgirio arenoje. Šiuo metu Kauno biure dirba beveik 200 specialistų, kurie yra atsakingi už programinės įrangos ir duomenų bazių kūrimą, testavimą, projektų valdymą, IT palaikymą, duomenų analizės, elektroninės rinkodaros paslaugas („Latitude“) bei klientų aptarnavimą, taip pat už programinės įrangos sprendimų diegimą asmenų identifikavimo ir sukčiavimo prevencijos srityse.

„Callcredit“ yra vartotojų informacijos, rinkodaros paslaugų, kredito rizikos vertinimo, interaktyvių sprendimų ir konsultacinės analitikos ekspertai. Bendrovės padaliniai be Jungtinės Karalystės taip pat veikia Kinijoje, Jungtiniuose Arabų Emyratuose ir Lietuvoje. Iš viso „Callcredit“ dirba daugiau nei 1200 darbuotojų. 

Pranešimą paskelbė : Indrė Lelevičiūtė, Agentūra 1323 (UAB Trylika-dvidešimt trys)