Ateities virtuvė – apie produktų galiojimo laiką pranešantis šaldytuvas ir nuotoliniu būdu valdoma orkaitė

Virtuvė – tai ne tik valgio gaminimo vieta, bet ir šeimos susibūrimų vieta, todėl nenuostabu, kad būtent joje praleidžiama daugiausiai laiko. Dažnas svajoja apie galimybes turėti daugiau laiko sau ir savo šeimai. Šiuolaikinės technologijos ir inovacijos tą galimybę jau gali suteikti. Išmanūs šaldytuvai, kurie informuoja, kai baigiasi vienas ar kitas maisto produktas ar jo galiojimo laikas. Orkaitės, kurios pačios įsijungia, parenka gaminimo laiką, išsijungia ir informuoja, jog metas valgyti. Ir tai tik keletas dalykų, kurie gaminimo procesą ir kasdienius buities rūpesčius paverčia malonumu.

Nuolat besivystančios ir kasmet pristatomos išmaniųjų namų bei virtuvės technikos inovacijos stebina savo rezultatais, tampa vis patogesnės vartotojui ir geba tenkinti vis daugiau individualių žmogaus poreikių.

Šaldytuvas
Ar kada nors įsivaizdavote, kad šaldytuvas bus kur kas daugiau nei maisto saugojimo patalpa? Šiandieniniai šaldytuvai informuoja, kai baigiasi produkto galiojimo laikas ar ateina metas apsipirkti.

Išmanus ir draugiškas aplinkai. Atrodytų, kad tai dvi visiškai nesuderinamos funkcijos, tačiau šiuolaikiniai technikos ekspertai stebina ir toliau. Vienas iš naujausių LG šaldytuvų turi 29 colių LCD lietimui jautrų ekraną, kuris dukart į jį pastuksenus tampa visiškai permatomas. Ši revoliucinė technologija ne tik taupo energiją, bet ir ilgiau išlaiko produktus šviežius. 2.0 megapikselių panoraminė kamera užtikrina tikslų šaldytuvo vidaus vaizdą iš bet kokio kampo, o šaldytuvo turinį bet kada galima patikrinti ir išmaniojo telefono pagalba.

Išmanieji šaldytuvai taip pat leidžia vartotojams sukurti skaitmenines etiketes LCD ekrane, padedančias sudaryti šaldytuve esančių maisto produktų sąrašą. Jį galima papildyti informacija apie kiekvieno produkto galiojimo terminą. Šiam artėjant link pabaigos, šaldytuvas vartotojui pateikia priminimą apie netrukus pasibaigsiančius galioti maisto produktus.

Šaldytuve įdiegtas dirbtinio intelekto principu sukurtas „Amazon Alexa Voice“ asmeninis asistentas, kuris ieško receptų, veikia kaip muzikos grotuvas bei teikia reikiamų produktų užsakymus, kuriuos siunčia tiesiai į išmanųjį telefoną vartotojui.

Orkaitė
Visi žino jausmą, kai kepant maistą orkaitėje nuolatos reikia tikrinti, ar dar nedega, ar iškepė ir neperkepė. Nuo šiol to daryti nebereikės. Išmanioji orkaitė ne tik pati nustatys reikiamą temperatūrą, kepimo laiką, bet ir informuos, kai patiekalas jau bus iškeptas.

Šiandieninis vartotojas ieško ne tik funkcionalumo ir inovatyvumo, bet ir patogumo, todėl vienas pagrindinių reikalavimų – prietaiso suderinimas su išmaniaisiais įrenginiais ir valdymas nuotoliniu būdu. Ekspertai sukūrė net ir orkaites, kurias galima valdyti mobiliosiomis aplikacijomis. Pavyzdžiui, programėlė „HomeChat™“ teikia receptų rekomendacijas gaminamam patiekalui. Nurodžius funkciją „grįžti namo“, orkaitė klausia „ką norėtumėte gaminti šįvakar?“ bei atveria receptų paieškos langą. Kai būsite pasiruošę naudotis pačia orkaite gaminant norimą patiekalą, ši automatiškai nusistatys reikiamą temperatūrą ir gaminimo laiką konkrečiam valgiui.

Virtuvės prietaisai
Kiekviena virtuvė turi vieną ar kelis mažesnius prietaisus, palengvinančius gaminimo procesą bei paverčiančius pačią virtuvę jaukesne ir patogesne. Šių išmaniųjų prietaisų suderinamumas palengvina kasdienius namų ruošos darbus, taupo laiką ir energiją, siūlo individualius sprendimus visiems, su virtuve susijusiems, kasdieniams iššūkiams. Pavyzdžiui, išmaniosios svarstyklės gali sekti kiekvieno produkto svorį bei pranešti vartotojui apie trūkstamą kiekį produktų pagal receptą gaminimui patiekalui.

Add a Comment