5 mobiliosios aplikacijos verslui

Labai mažai laiko prireikė, kad išmanieji telefonai perimtų didžiąją dalį darbo iš kompiuterio. Tačiau tai atsitiko ir kasdien sukuriama vis daugiau mobiliųjų programėlių išmaniesiems telefonams. Mes vis dažniau pasitelkiame išmaniuosius telefonus, darbui su dokumentais ir elektroniniu paštu. Man, kaip žmogui, dirbančiam informacinių technologijų srityje, tai itin aktualu. Tuo tarpu, šį straipsnį skirsiu verslui skirtų aplikacijų apžvalgai, nes jos labai svarbios visiems, kurie darbo reikalus dažnai yra priversti tvarkyti ne biure, o nutolę nuo jo – savo išmaniuoju telefonu.

Booking

Jeigu dažnai keliaujate, tai, greičiausiai, esate susipažinę su šia aplikacija. Jeigu ne, – pats laikas susipažinti. Ši sistema padeda rasti kambarius viešbučiuose ar nuomotis apartamentus visame pasaulyje. Mobilioji aplikacija suteikia tas pačias pagrindines funkcijas, kaip ir Booking interneto svetainė. Jūs galite susirasti kambarį viešbutyje ar svečių namuose ir jį užsisakyti tiesiog išmaniuoju telefonu.

SignEasy

Ši aplikacija leidžia pasirašinėti dokumentus naudojantis išmaniuoju įrenginiu. Jums reikia:

Importuoti dokumentą iš savo naudojamos saugyklos (Email, Dropbox, Evernote, Google Drive ir kt.);

Pasirašyti (tai atliekama pirštu arba specialiu pieštuku išmaniesiems);

Ir viskas: išsiunčiate reikalingą, pasirašytą dokumentą.

Weekdone

Tai nemokama mobilioji aplikacija, leidžianti Jums surinkti ataskaitas iš Jūsų darbuotojų. Viskas, ko reikia – susikurti Jūsų organizacijos profilį ir užregistruoti visus darbuotojus. Po to, kiekvienas Jūsų organizacijos darbuotojas kas savaitę gaus priminimą apie tai, kad jam reikia užpildyti savaitinę ataskaitą. Ataskaita pateikiama grafikų ir planų forma, o tai leidžia stebėti kiekvieno darbuotojo produktyvumą ir daromą pažangą, ar darbo našumo smukimą.

Google Drive

Tai vadinamoji Google „debesų saugykla“. Ji bus patogi vartotojams, naudojantiems ir kitas šio paieškos giganto sistemas. Google Drive yra susisieta su Gmail, todėl Jums daugiau nereikės vargti prisekinėjant failus, užtenka nuorodos į dokumentą, patalpintą Drive sistemoje. Ši mobilioji aplikacija turi patogią funkciją, leidžiančią dokumentus, su kuriais dirbate, naudodami Drive, pasiekti offline režimu. Be to, Google Drive leidžia kurti dokumentus ir lenteles tiesiog aplikacijos viduje. Tekstinis ir lentelių sudarymui skirti redaktoriai pasižymi visomis šiam darbui būtinomis funkcijomis. Todėl nedideliems darbams su dokumentais tikrai užtenka Google Drive mobiliosios aplikacijos.

Dropbox

Viena iš populiariausių vadinamųjų „debesų saugyklų“ – Dropbox. Tai nepakeičiama mobilioji aplikacija daugeliui žmonių (taip pat ir man). Ši aplikacija nuolat vystosi ir siūlo naujas galimybes. Pristatau kelias galimybes, kurios yra prieinamos šią dieną:

Darbas su foto, video ir audio failais;

Automatinis visų nuotraukų, nufotografuotų mobiliuoju įrenginiu, išsaugojimas;

Vietoje failo galima nusiųsti nuorodą į jį, kas yra daug patogiau.

Patikima informacijos apsauga.

Taigi aptariau pagrindines aplikacijas, skirtas verslui ir ne tik. Jomis gali naudotis ir su verslu nesusiję žmonės. Jos visos – pažangios ir patrauklios vartotojui. Jeigu dar neišbandėte kelių (ar net visos penkios Jums skamba negirdėtai), skubėkite parsisiųsti ir palengvinti savo kasdienes darbo užduotis! Man jos išties padeda tvarkant dalykinius reikalus ar dirbant su dokumentais. Tikiuosi, kad jos atneš naudos ir Jums!