4 patarimai, kaip Naujuosius metus pasitikti išmaniai

4 patarimai, kaip Naujuosius metus pasitikti išmaniai

Aplink dar tvyro kalėdinė dvasia, o jau reikia imtis pasiruošimo Naujųjų metų šventei darbų? Technologijų kūrėjai siūlo juos atlikti išmaniai ir 2019-uosius pasitikti paprasčiau.

Jūsų dėmesiui – Arnoldas Lukošius, „Tele2 Inovacijų biuro“ ekspertas, pristato 4 programėles išmaniesiems, kurios padės senuosius metus užbaigti ir naujuosius pradėti lengviau.

1. Iš anksto paruošti sveikinimai

Prieš išmaniųjų erą, viskas, ką reikėjo daryti, laikrodžiams skelbiant šventinį vidurnaktį – esantiems šalia dalyti linkėjimus, apkabinimus ir bučinius. Dabar be visa to dar reikia išsiųsti ir daugybę sveikinimo žinučių artimiesiems. Gera žinia ta, kad jūsų telefonas tai gali padaryti už jus.

Įsidiegę programėlę „IFTTT“, sujungiančią skirtingas aplikacijas, galėsite automatizuoti daugelį jose atliekamų veiksmų. Pavyzdžiui, pasirinkti, kad reikiamu metu socialiniuose tinkluose būtų publikuojamos iš anksto paruoštos žinutės arba iš jūsų pašto dėžutės išsisiųstų elektroniniai laiškai.

„iOS“: https://itunes.apple.com/gb/app/ifttt/id660944635?mt=8

„Android“: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ifttt.ifttt&hl=en_US

2. Asmeninis šventės asistentas

Šiais metais būsite naujametinio vakarėlio šeimininkas? Tuomet į pagalbą pasitelkite asmeninį asistentą – ne vieną apdovanojimą pelniusią planavimo programėlę „24me“.

Šioje aplikacijoje galima patogiai sudarinėti darbų sąrašus, kalendorius ir užduotis, o joms – sukurti priminimą. Kiekvieną tematinę skiltį, nuo planuojamų pirkinių ar biudžeto iki dekoracijų, galėsite pažymėti skirtinga spalva ir net susieti su tiksliais adresais žemėlapyje. Be to, programėlėje sukurtomis užduotimis, o tai reiškia ir maloniais rūpesčiais, galėsite pasidalinti su draugais.

„iOS“: https://itunes.apple.com/us/app/24mesmartpersonalassistant/id557745942?mt=8&utm_source=website&utm_campaign=15042018

„Android“: https://play.google.com/store/apps/details?id=me.twentyfour.www

3. Naujųjų metų pažadų laikytis drauge – lengviau

Besibaigiant metams, daugelis puola kurti rezoliucijas: pradėti sportuoti, sveikiau maitintis, daugiau skaityti ar pagaliau atsisakyti žalingų įpročių. Jei esate vienas tokių ir norite, kad pažadai nepasimirštų sausio 1-osios rytą, o pasiryžimo užtektų visiems 12 mėnesių – išbandykite „Coach.me“.

Ši paprasta išmanioji programėlė suburia tų pačių tikslų siekiančius vartotojus, o jiems belieka vieni kitus įkvėpti bei skatinti nepasiduoti. Aplikacijoje tereikia pažymėti, kiek dienų per savaitę norėsite dirbti ir kokių rezultatų pasiekti, o tuomet – sekti pasiekimus ir dalintis tiek jais, tiek patarimais su kitais.

„iOS“: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.liftworldwide.lift&hl=en

„Android“: https://itunes.apple.com/us/app/coach-me-goal-tracking/id530911645?mt=8

4. Trys, dvi, viena… 0:00!

Kai jau būsite pasiruošę Naujųjų metų sutiktuvėms, nepražiopsokite vidurnakčio. Minutes iki jo išmaniai sekti galite pradėti jau dabar, su laiką atgal skaičiuojančiomis programėlėmis – „New Year 2019 countdown“ (Android) arba „Countdown‼“ (iOS).

Įsidiegę aplikaciją, šventinį laikrodį galėsite matyti ne tik joje – jis veikia ir kaip gyva telefono ekrano užsklanda. Be to, ją galima rinktis iš skirtingai išmargintų šablonų.

„iOS“: https://itunes.apple.com/lt/app/countdown/id424216726?mt=8&ign-mpt=uo%3D4

„Android“: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.aqreadd.lw.newyearscountdown.free

Pranešimą paskelbė: Karolina Kalibataitė, UAB „Publicum”