4 G mobilus internetas: faktai ir mitai

Nors lietuviai tikrai negali skųstis interneto ryšiu, kadangi mūsų šalyje jis tikrai greitas, kokybiškas, o paslaugų kainos gana mažos, tačiau vis daugiau diskutuojama apie 4 G internetą, kuris pranoksta įprastą. Dažnai sakoma, kad 4G internetas yra dabartis, kurios pagerinti jau paprasčiausiai nebeįmanoma. Jis greitas, jis patogus, jis per kelias sekundes gali parsiųsti didelį kiekį duomenų. Tačiau ar jis tikrai toks stebuklingas ir geriausia yra rinktis jį, o ne kitas interneto alternatyvas?

Kas yra 4 G internetas?

4 G internetas paprasčiau gali būti pavadinamas ketvirtos kartos internetu, kuris naudojamas kaip mobilusis ryšis. Jo tikslas kur kas labiau padidinti mobiliojo interneto greitį. 4 G mobilus internetas yra pritaikomas tiek mobiliesiems telefonams, tiek bevieliams duomenų perdavimo įrenginiams.

Ar visi operatoriai ir interneto tiekėjai siūlo 4 G ryšį?

Nors didžioji dalis įmonių jau siūlo pasinaudoti 4 G mobiliuoju ryšiu, tačiau dar ne visiškai visi teikia tokias paslaugas. Ieškodami Jums labiausiai tinkamo interneto – būtinai turite įvertinti, kur įmanomas 4 G internetas. Tiesa, 3 G ne taip jau labai ir skiriasi nuo 4 G interneto. Pirmasis gal kiek lėtesnis ir per tą patį laiko tarpą apdoroja mažiau duomenų, tačiau apskritai lyginant tiek vienas, tiek kitas labai puikiai atlieka jiems paskirtus darbus. Juolab, 4 G interneto paslaugos dažniausiai kainuoja kiek daugiau, tad reikia įvertinti investiciją ir palyginti su poreikiais.

Kur veikia 4 G internetas?

4 G internetas, kaip ir 3 G internetas, šiuo metu geriausiai veikia miestuose. Žinoma, interneto tiekėjai stengiasi pasiūlyti šio interneto galimybes ir kur kas mažesnių miestelių gyventojams, tačiau dažniausiai dėl minimalaus poreikio paprasčiausiai neverta investuoti į įrangą, kuri padėti sėkmingai „pagauti internetą. Tiesa, norint sužinoti, ar Jūsų gyvenvietėje galimas mobilusis ryšys kompiuteriui – siūlome kreiptis į tiekėjus. Jie įvertins galimybes ir padės pasirinkti labiausiai tinkamą variantą. Svarbiausia yra drąsiai klausti.

Kuris 4 G interneto tiekėjas yra geriausias?

Šiuo metu Lietuvoje yra nemažai interneto tiekėjų, kurie siūlo savo paslaugas ir tikina, kad jų pasiūlymai yra patys geriausi. Paprasčiausias būda atrasti Jums labiausiai tinkamą – pasinaudoti paieškos platformomis, kuriose surašyti visi šalyje savo paslaugas siūlantys interneto tiekėjai. Tuomet pagal tam tikrus kriterijus atrasite konkrečias galimybes. Vėliau konsultacija su specialistu padės dar paprasčiau apsispręsti, kuris variantas Jums tinka labiausiai.

Ieškodami interneto tiekėjo įvertinkite šiuos kriterijus:

  • Gyvenamoji vieta.
  • Galima investicija.
  • Koks internetas reikalingas?
  • Kiek įrangų bus jungiama prie interneto?
  • Papildomos sąlygos.

Kuo daugiau žinosite – tuo pasirinkimas bus paprastesnis ir patogesnis. Tačiau jeigu susiduriate su laiko stygiumi ir norite nešališkos ir profesionalios pagalbos – kreipkitės į myPlan.lt. Patyrę specialistai padės atfiltruoti labiausiai tinkamus interneto planus ir tiekėjus jūsų namams!

 

Add a Comment